Informacje o firmie

Firma „FONEM” już od ponad 15 lat prowadzi gabinety protetyki słuchu zarządzane przez dyplomowanych protetyków słuchu z długoletnim doświadczeniem w zakresie badań słuchu, doboru i dopasowania aparatów słuchowych, jak również serwisu i kompleksowego doradztwa.

Miła i profesjonalna obsługa, pełna informacja odnośnie warunków zakupu i rodzaju dopłat do aparatów słuchowych oraz otwarty stosunek do indywidualnych potrzeb poszczególnych osób zyskuje od lat sympatię naszych klientów.  Również wygląd i profesjonalne wyposażenie gabinetu wpływają na pozytywne oceny naszej pracy.

Firma FONEM oferuje aparaty słuchowe czterech, wiodących na świecie producentów aparatów słuchowych zarówno zausznych jak i wewnątrzusznych:

szwajcarskiego Phonaka,  duńskiego Oticona,  niemieckiej Signi  i  amerykańskiego Starkeya.

W naszej ofercie posiadamy również środki do pielęgnacji aparatów słuchowych, baterii i inne akcesoria wspomagające aparaty słuchowe.

Firma FONEM oferuje również wizyty domowe z badaniem słuchu i ewentualnym doborem aparatu słuchowego oraz serwisem, dysponując w tym celu odpowiednim, profesjonalnym sprzętem przenośnym.

Aby umożliwić dostęp do badań słuchu większej liczbie pacjentów, głównie osobom starszym, wykonujemy badania słuchu również poza gabinetem, w różnych przychodniach na terenie Warszawy i w okolicach Otwocka, np. w Celestynowie.

Organizujemy również wiele akcji informacyjnych zwracając uwagę na coraz większy problem ze słuchem u dzieci i młodzieży oraz na konieczność badań słuchu szczególnie po przebytych infekcjach i pracując w hałasie.


Partnerzy

Kontakt

FONEM - Ośrodek Protetyki Słuchu

Adres
ul. Matejki 9
05-400 Otwock
Email
E-mail: fonem.otwock@wp.pl
Telefon
Tel: +48 22 779 27 60

O nas

Firma FONEM oferuje duży wybór aparatów słuchowych najnowszej generacji - aparaty cyfrowe na każdy ubytek słuchu, najlepszych światowych producentów.

Więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2020 FONEM - Ośrodek Protetyki Słuchu
Tworzenie stron internetowych: Vertes Design